Informacje


Nazwa: Tasmuj.pl

Telefon: +48 61 839 31 43

WWW: https://www.tasmuj.pl/

Adres: Szamotulska 40

Kod pocztowy: 60-366

Miejscowość: Poznań


Dodaj Opinie
Moskitiera oferowana przez firmę Tasmuj.pl jest bardzo dobrze wykonana. Mam ją zakładaną już 3 sezon i nie widać śladów używania.


Ocena 5

Oceń (0 z 0 głosów)


Moskitiera - sklep Tasmuj.pl

Jeżeli nie chcesz stosować chemicznych środków odstraszających owady, jedynym skutecznym sposobem na zabezpieczenie wnętrza domu przed tego typu intruzami, będzie profesjonalne zamontowana moskitiera. W sprzedaży znajdziesz wiele różnych rodzajów tego typu produktów i jeśli chcesz podjąć racjonalną decyzję zakupową, wcześniej dobrze zastanów się, czego tak naprawdę potrzebujesz.

Odwiedzając internetowy sklep tasmuj.pl, znajdziesz w nim interesujący poradnik odnoszący się do najważniejszych kwestii, jakie mogą i powinny mieć wpływ na wybór określonego rodzaju moskitier okiennych pasujących do Twojego domu. Dowiesz się, że produkty tego typu różnią się od siebie nie tylko rozmiarem, ale także sposobem montażu czy rodzajem materiału, jakiego użyto do ich produkcji. Część z nich należy zatem traktować jako produkty sezonowe, inne mogą stać się stałym elementem infrastruktury technicznej Twojego domu.


Dodano: 04-08-2018
s

PODLISKIE FIRMY


ORO Anna Witkowska


http://www.lookban.com

Culina 3D Sp. z o.o.


https://culina3d.pl/

© 2019 - planetaocean.pl.