Informacje


Nazwa: Zielony Pomponik

Telefon: 533 850 914

WWW: https://zielonypomponik.pl/

Adres: Graniczna 24

Kod pocztowy: 64-000

Miejscowość: Kościan


Dodaj Opinie
Dekoracje i akcesoria urodzinowe, które zakupiłam w sklepie Zielony Pomponik, okazały się świetnym rozwiązaniem. Moja córka i zaproszeni goście byli zachwyceni całą oprawą imprezy.


Ocena 4

Oceń (0 z 0 głosów)


Talerzyki papierowe

Zbliżają się urodziny Twojego dziecka, a Ty nie masz jeszcze pomysłu na ich oprawę? Chcesz urządzić przyjęcie w ogrodzie, ale obawiasz się o swoją zastawę? Najlepszym rozwiązaniem tego problemu będą kolorowe talerzyki papierowe, które są uwielbiane przez dzieci. W przeciwieństwie do białych talerzyków kupowanych na imprezy ogrodowe te nie są nudne i możesz na przykład dla dziewczynek kupić talerzyki w wisienki, a dla chłopców w piłki.

Takie kolorowe talerzyki dostaniesz na stronie zielonypomponik.pl należącej do sklepu z artykułami dekoracyjnymi na różne imprezy. W asortymencie znajdują się także serwetki w podobnych wzorach, zatem całe przyjęcie możesz utrzymać w jednej tematyce. Oprócz talerzyków dla dzieci dostępne są także takie, które świetnie sprawdzą się na ogrodowych imprezach dla dorosłych. Są to talerzyki o różnych kształtach, wśród których furorę robią mające kształt liścia palmowego. Oprócz talerzyków i serwetek kupisz tu także piękne i trwałe baloniki w różnych kolorach, a tych nie powinno zabraknąć na żadnej imprezie.


Dodano: 10-09-2018
s

PODLISKIE FIRMY


KSIEGOWOSC.TAX


http://www.lookban.com

Culina 3D Sp. z o.o.


https://culina3d.pl/

© 2019 - planetaocean.pl.