Informacje


Nazwa: STAR EVENT Sp. z o.o.

Telefon:

WWW: https://www.starevent.pl/

Adres: Marszałkowska 9/15

Kod pocztowy: 00-626

Miejscowość: Warszawa


Dodaj Opinie
W przypadku organizacji eventu to warto współpracować z profesjonalistami, a takim z pewnością jest firma STAR EVENT - gdzie mamy możliwość wypożyczenia mebli. Z tego co się orientuję to mają też szerszą ofertę, np. zajmują się też fotografią i filmami promocyjnymi.


Ocena 4

Oceń (0 z 0 głosów)


Wypożyczalnia mebli eventowych

Każdy event, nieważne czy duży, gromadzący dziesiątki osób, czy mniejszy, bardziej kameralny, zawsze zaczyna się od pomysłu, za którym idzie konkretna stylistyka wydarzenia. Jednak nie zawsze dana firma dysponuje odpowiednią ilością pasujących mebli czy namiotem, w przypadku imprezy plenerowej. Nie jest to problemem, jeśli korzysta się z usług Star Event.

Wypożyczalnia mebli eventowych prowadzona przez firmę oferuje szeroki wybór produktów o zróżnicowanym designu, które nadają się na imprezy plenerowe, bankiety, spotkania biznesowe, przyjęcia czy wesela.

Przedsiębiorstwo gwarantuje czystość i jakość wszystkich mebli oraz konkurencyjne ceny. Co więcej, możliwy jest również dowóz wybranych produktów w wyznaczone przez klienta miejsce, co jest wygodne i oszczędza czas.

Warto zapoznać się z ofertą i przygotować oryginalny, pozostający w pamięci na długo event.


Dodano: 31-10-2019
s

PODLISKIE FIRMY


Cyfrowa Republika Ewa Kozłowska


https://sklep.cyfrowarepublika.pl

Ośrodek Psychoterapii M.Czarnecki & Co.


https://mateusz-czarnecki.pl/

F.P.H.U. PROBOX Krzysztof Kuć


https://probox.pl/

© 2024 - planetaocean.pl.