Informacje


Nazwa: NZOZ MEDICA DENTAL Dorota Łukjan

Telefon: (085) 676 25 88

WWW: https://medicadental.pl/

Adres: Familijna 65

Kod pocztowy: 15-157

Miejscowość: Białystok


Dodaj Opinie
Jeśli cenicie sobie profesjonalizm oraz przyjazne podejście do pacjenta, to w tym gabinecie z pewnością można je odnaleźć. ;)


Ocena 3

Oceń (0 z 0 głosów)


Gabinety stomatologiczne Białystok • NZOZ MEDICA DENTAL Dorota Łukjan

Popyt na usługi stomatologiczne jest bardzo duży. Osoby dbające o swoje zęby odwiedzają świadczące je gabinety systematycznie, czasem nawet z dużą częstotliwością, ale nawet ci, którzy starają się tego nie robić, na dłuższą metę nie mogą tego unikać w nieskończoność. Tak duży popyt powoduje, że na rynku działają liczne gabinety stomatologiczne. W Białymstoku także można znaleźć ich wiele, a jednym z chętniej odwiedzanych przez pacjentów jest ten prezentujący się pod adresem medicadental.pl. W ramach jego usług znajdują się liczne zabiegi z dziedziny stomatologii ogólnej, zachowawczej czy endodoncji.

W miejscu tym można więc kompleksowo zadbać o swoje zęby, a co więcej, nie trzeba obawiać się, że odbywanie wizyt będzie wiązało się z bólem lub dyskomfortem. By tak nie było, zadba doświadczony personel, kompetentny i empatyczny. Ma on do dyspozycji nowoczesne technologie, co pozwala ustrzec się nieprzyjemnych doznań nawet w czasie wykonywania najtrudniejszych, najbardziej inwazyjnych zabiegów. Gwarantuje to zadowolenie pacjenta z poziomu uzyskanej obsługi.


Dodano: 25-04-2020
s

PODLISKIE FIRMY


Kancelaria Adwokacka Adwokat Adrian Sylwanowicz


https://prawnicybialystok.com.pl/

City Interhotels sp. z o.o. sp. k.


https://mercurebialystok.pl/

© 2024 - planetaocean.pl.