Informacje


Nazwa: OSO24.PL Sylwia Rusin

Telefon: 800 502 501

WWW: https://www.oso24.pl/

Adres: Dąbrowskiego 742

Kod pocztowy: 60-451

Miejscowość: Poznań


Dodaj Opinie
Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Oceń (0 z 0 głosów)


Mobilny serwis tir | https://www.oso24.pl/

Jako działający od lat na polskim rynku wulkanizator, serwis przedstawiający się na stronie oso24.pl stara się na bieżąco aktualizować swoją ofertę, uwzględniając dostrzegane zapotrzebowanie. Obecnie proponuje profesjonalnie wykonaną wymianę opon do każdego rodzaju pojazdów. Pracownicy realizatora pracują nie tylko stacjonarnie. Świadczą również mobilny serwis dla aut typu tir, samochód dostawczy lub osobowy. Wyjeżdżają do potrzebującego pomocy klienta, który znajduje się zarówno na terenie Polski, jak i za granicą.

Firma poleca się również jako wykonawca naprawy ogumienia powypadkowego. Dysponuje dobrze zaopatrzonym magazynem różnego rodzaju modeli opon (nowych i używanych), więc ich wymiana każdorazowo przebiega szybko i sprawnie. Wulkanizację można zamówić także w okresie między sezonowym.

Każda usługa wyceniana jest indywidualnie. Pracownicy mogą przeprowadzić również diagnostykę innych problemów, na przykład wykonać przegląd hydrauliki siłowej w pojazdach ciężarowych z podnośnikiem. 

Dodano: 04-03-2022
s

PODLISKIE FIRMY


TABUN Mikołaj Marciniak - JarajTo.pl


https://jarajto.pl/

© 2024 - planetaocean.pl.