Informacje


Nazwa: BMS RENT CAR ZGORZELEC

Telefon: 791382672

WWW: https://www.bmscar.pl

Adres: Górna 19C

Kod pocztowy: 59-900

Miejscowość: Łagów k/Zgorzelca


Dodaj Opinie
Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Oceń (0 z 0 głosów)


Pomoc drogowa

Kierowcy opisywanej pomocy drogowej są przygotowani do usuwania przyczyn awarii na miejscu zdarzenia. Posiadają specjalistyczne narzędzia oraz części zamienne do najpopularniejszych modeli aut. Warto też wspomnieć o ich dużym doświadczeniu i dziesiątkach napraw dokonanych w terenie. 

Telefon do firmy BMS Car warto mieć w pamięci swojego telefonu komórkowego. Nigdy nie wiadomo, kiedy może się przydać kontakt do profesjonalnej pomocy drogowej. Jeśli często podróżujesz w rejonie przygranicznym, albo jesteś mieszkańcem Zgorzelca, Lubania, lub Bogatyni to ten numer jest dla ciebie. 

Pomoc drogowa ze Zgorzelca oferuje także wynajem samochodów osobowych i dostawczych. Klienci mogą także wynająć lawetę, aby przetransportować auto kupione w Niemczech, Belgii lub Holandii. Osobowe wersje busów przydają się szczególnie w okresie wakacyjnym. Może w nich podróżować nawet dziewięć osób. Im dłuższy okres wynajmu, tym ostateczna cena będzie niższa. Do obsługi takiego aut wystarczy prawo jazdy kategorii B.

Dodano: 08-05-2022
s

PODLISKIE FIRMY


Kancelaria Patentowa iPAT Tomasz Szelwiga


http://kancelariaipat.pl/

A&K Virtus Sp z o.o.


http://www.akvirtus.com.pl/

© 2024 - planetaocean.pl.