Informacje


Nazwa: Webmetric Sp. z o.o.

Telefon: 793553667

WWW: https://webmetric.com

Adres: Wolsztyńska 13

Kod pocztowy: 60-361

Miejscowość: Poznań


Dodaj Opinie
Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Oceń (0 z 0 głosów)


Analiza strony UX

Przedsiębiorstwo z siedzibą w Poznaniu budowane jest przez zespół specjalistów od pozyskiwania danych o użytkownikach oraz projektowania interfejsów użytkownika. Pracownicy agencji Webmetric proponują na przykład takie rozwiązania jak analiza strony UX, co pozwala zwiększyć konwersję, wyeliminować błędy w procesach biznesowych oraz zmniejszyć współczynnik odrzuceń. Dzięki temu marki mogą dotrzeć do większej liczby odbiorców, co ma niebagatelny wpływ na poprawę wyników finansowych.

Ze współpracy z poznańskimi fachowcami zadowoleni będą też przedsiębiorcy chcący zlecić zaprojektowanie intuicyjnych aplikacji webowych lub mobilnych, atrakcyjnych dla odbiorców stron www czy nastawionych na wysoką sprzedaż platform e-commerce.

W ofercie znaleźć można również takie usługi jak wdrożenie narzędzia do analityki internetowej w postaci Google Analytics. Firma zapewnia dedykowaną konfigurację. Ponadto agencja oferuje outsourcing UI i CRO, optymalizację konwersji oraz weryfikację procesów sprzedaży i obsługi.


Dodano: 18-06-2022
s

PODLISKIE FIRMY


TABUN Mikołaj Marciniak - JarajTo.pl


https://jarajto.pl/

© 2024 - planetaocean.pl.