Informacje


Nazwa: Stalgar

Telefon: 728 50 50 30

WWW: https://garaze.org.pl/

Adres: Siewna 21C

Kod pocztowy: 31-231

Miejscowość: Kraków


Dodaj Opinie
Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Oceń (0 z 0 głosów)


Garaż dwuspadowy - Stalgar

Poszukując realizatora, który jest w stanie przedstawić oraz wykonać projekt personalizowanego garażu o różnym metrażu i wielkości, warto zapoznać się z ofertą dostępną na stronie garaze.org.pl. Pod podanym linkiem przedstawia się firma, której pracownicy zadbają o każdy szczegół realizacji takiego zamówienia. Na życzenie klienta wykonują też wylewkę. Mogą dostarczyć wybraną konstrukcję do odbiorców na terenie całej Polski.

Kadra poleca się też osobom, które poszukują blaszaka, na którym można zamontować solary lub panele fotowoltaiczne. W ofercie można znaleźć  garaż jedno- i dwuspadowy, którego kąt nachylenia pozwala na bezproblemowy pobór przez instalacje grzewcze energii ze słońca. Dzięki możliwości przebicia się przez blachę łatwo też ukryć przewody.

W sprzedaży dostępne są modele ocynkowane, które właściciel może pomalować na wybrany kolor. Inną opcją jest zamówienie garażu wykończonego specjalną farbą, która nie tylko chroni konstrukcję, ale daje złudzenie, jakby była ona wykonana z drewna.


Dodano: 29-07-2022
s

PODLISKIE FIRMY


Serwis Urządzeń Chłodniczych Kraków


http://serwis-lodowek-krakow.pl/

Kancelaria Adwokacka Adwokat Natalia Chrostek


https://adwokat-nataliachrostek.pl/

© 2024 - planetaocean.pl.