Informacje


Nazwa: ApartZakop.pl

Telefon: 882 708 530

WWW: https://apartzakop.pl/

Adres: Sienkiewicza 1C

Kod pocztowy: 34-500

Miejscowość: Zakopane


Dodaj Opinie
Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Oceń (0 z 0 głosów)


Apartamenty zakopane stara polana - https://apartzakop.pl/

Na stronie internetowej apartzakop.pl przedstawiono ofertę firmy pośredniczącej w wynajmie apartamentów w górach. Klienci mogą liczyć na szeroki wybór mieszkań, które przeznaczone są na wynajem krótkoterminowy dla turystów. Zapewniono korzystne ceny i wygodną rezerwację poprzez formularz online.

Dużym zainteresowaniem wśród wynajmujących cieszą się apartamenty w Zakopanem w Starej Polanie. Znajdują się blisko Krupówek, łatwo dotrzeć z nich do stoków narciarskich i górskich szlaków. Są nowocześnie wyposażone. Goście mają do dyspozycji między innymi aneks kuchenny, w którym znajdują się lodówka, zmywarka, ekspres do kawy, kuchenka mikrofalowa i komplet naczyń. W łazience z prysznicem umieszczono suszarkę do włosów.

Osoby decydujące się na wynajem zyskują bezpłatny dostęp do sauny i basenu. W obiekcie można korzystać z bezprzewodowego dostępu do Internetu. Z okien rozciąga się widok na potok, a turyści chętnie wypoczywają na balkonie. Warto śledzić regularnie organizowane przez wynajmujących promocje.


Dodano: 26-06-2023
s

PODLISKIE FIRMY


Serwis Urządzeń Chłodniczych Kraków


http://serwis-lodowek-krakow.pl/

Kancelaria Adwokacka Adwokat Natalia Chrostek


https://adwokat-nataliachrostek.pl/

© 2024 - planetaocean.pl.