Informacje


Nazwa: HYDROCHEMIA mgr Łukasz Zyskowski

Telefon: 33 819 28 64

WWW: https://www.impragnol.pl/

Adres: Giewont 16

Kod pocztowy: 43-316

Miejscowość: Bielsko-Biała


Dodaj Opinie
Impregnaty marki Impragnol to bardzo skuteczne preparaty, które chronią obuwie i odzież. U mnie przed sezonem jesienno-zimowym ich stosowanie to obowiązkowy punkt programu. :)


Ocena 4

Oceń (0 z 0 głosów)


Impregnat do obuwia

Każdy nosi obuwie, ale nie każdy wie, w jaki sposób o nie zadbać. Jeśli chodzi o buty noszone jesienią i zimą, impregnacja to dobry pomysł. Marka Impragnol ma w tym zakresie wiele do zaoferowania. Bazuje na sprawdzonych składnikach, które wchodzą w skład receptur wszystkich produktów do ochrony obuwia przed czynnikami zewnętrznymi. Jednocześnie ceny są wyjątkowo korzystne, co stanowi dla konsumentów doskonałą informację w kontekście zaopatrywania się w takie specyfiki.

Sprawdzony i skuteczny impregnat do obuwia zawsze warto mieć pod ręką. Oczywiście należy każdorazowo wybrać taki produkt, jaki będzie dostosowany do noszonych butów z punktu widzenia materiału, z jakiego zostały wykonane. Zapewni to optymalne efekty związane z ochroną i sprawi, że raz kupioną parę będzie można nosić dłuższy czas, a zimowa aura nie wyrządzi im żadnej krzywdy.


Dodano: 13-08-2018
s

PODLISKIE FIRMY


Pracownia Rentgenowska XMED Sp. z o.o.


https://xmed-rtg.pl/

© 2024 - planetaocean.pl.