Informacje


Nazwa: Elwira Hair

Telefon: +48 506 346 983

WWW: https://elwirahair.pl/

Adres: Królewska 2

Kod pocztowy: 00-065

Miejscowość: Warszawa


Dodaj Opinie
Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Oceń (0 z 0 głosów)


Elwira Hair • Przedłużanie włosów warszawa

Rzadko która kobieta zadowolona jest z jakości swoich włosów i każda chętnie coś by w nich zmieniła, a jednym ze stosowanych zabiegów jest przedłużanie włosów. W Warszawie można znaleźć profesjonalny salon, w którym stosuje się wiele metod przedłużania i zagęszczania włosów takich na przykład jak:

  • kanapkowa,
  • keratynowa,
  • tulejkowa,
  • mikroringi z silikonem.

Każda z nich wymaga od osoby wykonującej zabieg nie tylko ogromnego doświadczenia i profesjonalizmu, ale także odpowiedniego doboru metody do rodzaju włosów klientki.

Doskonale potrafi to zrobić właścicielka wspomnianego wyżej salonu, która od dawna pasjonuje się tym, co robi i ciągle zdobywa wiedzę, aby jak najpełniej służyć swoim klientkom. Na stronie elwirahair.pl można znaleźć zakładkę z opiniami wielu kobiet, które odmieniły swój wygląd, a także spojrzenie na siebie po wykonaniu zabiegu i są ogromnie wdzięczne za to, co właścicielka salonu dla nich zrobiła. Dlatego decydując się na zmianę wyglądu i zagęszczenie włosów, warto skorzystać z usług właśnie tego salonu, gdyż daje on pewność, że zamierzony efekt zostanie osiągnięty.


Dodano: 16-03-2019
s

PODLISKIE FIRMY


Cyfrowa Republika Ewa Kozłowska


https://sklep.cyfrowarepublika.pl

Ośrodek Psychoterapii M.Czarnecki & Co.


https://mateusz-czarnecki.pl/

F.P.H.U. PROBOX Krzysztof Kuć


https://probox.pl/

© 2024 - planetaocean.pl.